Skip to content
October 1, 2012 / zendani1

کمپین بین الماللی حمایت از نسرین ستوده روز گذشته خبر از ٣٠٠٠٠ نفره شدن حامیان آزادی نسرین ستوده داد

کمپین بین الماللی حمایت از نسرین ستوده روز گذشته خبر از ٣٠٠٠٠ نفره شدن حامیان آزادی نسرین ستوده داد.

اجماع جهانی‌ متشکل از سازمانهای غیر دولتی ( NGO) از جمله:
شورای شهر فلورانس
کمپین بین الماللی حقوق بشر در ایران
عفو بین الملل در چند کشور
زویدویند و همینطور گروههای فعال حقوق بشری و اشخاص حقیقی‌ و حقوقی همگی‌ خواستار آزادی نسرین ستوده شده اند. این کمپین  با دعوت از همه ایرانیان و جهانیان خواسته تا با پیوستن به آن نه تنها صدای نسرین ستوده باشند،، بلکه صدای تمام زندانیان سیاسی و عقیدتی‌ در ایران  باشند، افرادی که به هیچ جرمی‌ و فقط به گناه دفاع از حقوق بشر و آزادی‌های طبیعی انسانها مجرم، شناخته شده و اعمالشان در دفاع از آزادیها و حقوق شهروندی و اجتماعی و طبیعی انسانها تفسیر مجرمانه یافته و مصداق تهدید برای امنیت ملی‌ گردیده و محکوم به حبس گشته اند.

557231 499292316750156 169068892 n 300x237 كمپين بين الماللي حمایت از نسرین ستوده روز گذشته خبر از ٣٠٠٠٠ نفره شدن حاميان آزادي نسرين ستوده داد

گروه جوانان سازمان عفو بین الملل نروژ، همزمان با روز جهانی صلح، با انتشار فراخوانی از همه فعالان و دوستداران حقوق بشر و آزادی – در مسیر حفظ حقوق زنان و آگاهی‌ رسانی در مورد وضعیت زنان در زندان ها- خواسته است که با ارسال عکسی از خود همراه با جمله: “نسرین را آزاد کنید” و با نوشتن شهر و کشور خود به آدرس ایمیلی freenasrin@gmail.com حمایت خود را از وی اعلام نمایند.

گفتنی است، به اذعان همسر نسرین ستوده، وی در ملاقات آخر به طرز باور نکردنی لاغر و ضعیف شده بود، چهره‌اش کاملا از شدت این نحیف شدن  تغییر کرده بود!

حال این کمپین از همگان خواسته تا با دعوت از تمام دوستان و آشنایان خود به پیوستن به کمپین، صدای اعتراض جامعه ایران و جهان به این بی‌ عدالتی‌ها باشند، و با شعارهای، نسرین ستوده را آزاد کنید، زندانیان سیاسی و عقیدتی‌ را آزاد کنید، احکام اعدام را لغو کنید، راهی‌ در راه حصول به آزادی و احترام به حقوق طبیعی و حقّه انسانها برداریم.

نسرین ستوده را آزاد کنید

کمپین بین الماللی حمایت از نسرین ستوده روز گذشته خبر از ٣٠٠٠٠ نفره شدن حامیان آزادی نسرین ستوده داد Source: Sepidedam.Org

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: